Do galérie Naši prváci- prvý deň v škole boli pridané fotografie.
V sprievode svojich rodičov prekročili prah školy aj najmladší školáci, naši noví prváci. Všetkých prítomných privítal pán riaditeľ Richard Jurčišin s pánom starostom a miestnym farárom. Po uvítaní prebehol krátky rozhovor s pani učiteľkou a HUPSOM, postavičkou, ktorá ich bude sprevádzať celým prvým ročníkom. Po podpísaní sľubu sa všetci rozišli domov. Veríme, že na tento významný krok vo svojom živote budú spomínať čo najlepšie a rýchlo sa adaptujú na školské prostredie, kde na nich čaká veľa nových zážitkov. triedna učiteľka Mgr. Andrea Belcáková


